DomainSorgulama
www.

Kurumsal Web Sayfası

Firmanıza özel içerik ve tasarımlarla sizleri modern dünyanın beklentilerine cevap verecek yapıda Kurumsal siteler inşa ediyoruz.Gelin sizin için 7/24 hizmet veren bir ofisiniz olsun.

Çukurova E-Ticaret Sistemleri

 E-ticaret, son yıllarda en popüler iş kollarından biri. İnternetin hayatımızda büyük bir yer kapladığı günümüzde ticari faaliyetler de internet ortamına taşındı.

Hatay Rehberi

Hatay'ın En büyük rehberi sisteminini yazılmasını sağladık. Bu sayede tüm hatay esnaflarına erişmenizi sağladık. Müşteri daha fazla erişmenizi hedefleyen projemizi ziyaret etmek için tıklayınız.

Kartvizit Site

Kartvizit Site adlı hizmetimizde bizi tercih eden firmaları incelemek için tıklayınız.

Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web Sitesi adlı hizmetimizde bizi tercih eden firmaları incelemek için tıklayınız.

E-Ticaret Sistemleri

E-Ticaret Sistemleri adlı hizmetimizde bizi tercih eden firmaları incelemek için tıklayınız.

Android Uygulama

Android Uygulama adlı hizmetimizde bizi tercih eden firmaları incelemek için tıklayınız.

E-Ticaret Sistemleri

E-ticaret sistemi kullanarak sahip olduğunuz mağazanızı internete taşıyarak bir sanal mağaza sahibi olabilirsiniz. Sahip olduğunuz bu sanal mağaza sayesinde hem ürün tanıtımı, hem ürün reklamı hem de ürünlerin online satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Web Tasarım

Size özel web sayfanızı tasarımını gerçekleştirmeden önce sizi dinleyen ve tüm isteklerinize cevap verecek web sitenizin tasarımlarını gerçekleştirecek yetenekli ve tecrübeli personellerimiz bulunmaktadır. 

Masaüstü Yazılımları

Hayatımızın artık olmazsa olmazları arasında ilk sırada gösterebileceğimiz teknolojisi olan internet ve bilgisayar ikilisi, gün geçtikçe yepyeni teknolojiler ile hayatımıza bambaşka şekillerde girmekteler.

Android Yazılım

Android, Google, Open Handset Alliance ve özgür yazılım topluluğu tarafından geliştirilmiş olan, Linux tabanlı, mobil cihaz ve cep telefonları için geliştirilmekte olan, açık kaynak kodlu bir mobil ücretsiz bir işletim sistemidir.

PuzzleShopX15.1 Sistemi yayına çıkmıştır.

Yeni E-Ticaret Sistemi  PuzzleShopX1.1 adlı ürünümüz yayına çıkmıştır.

Web Sitemiz Yayına Girmiştir.

Çukurova Patent olarak yeni web sitemiz yayına girmiştir.

Biz Kimiz

Çukurova Yazılım olarak, web yazılım, özel e-ticaret sistemleri, tarasım, bilişim danışmanlığı, sosyal medya danışmanlığı kişisel ve kurumsal, yazılım ve sistem yönetimi ...

Misyonumuz

Çukurova Yazılım olarak, Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda hızlı, kaliteli, güvenilir internet çözümleri üretmek, beklenti ve ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak ...

Visyonumuz

Müşteri ve çözüm odaklı çalışma ilkesi doğrultusunda; etkin, ekonomik, yenilikçi bilgi teknolojileri ile çözümler üretmek, müşteri ile bütünleşerek ulusal alanda söz sahibi olmak ...

Kalite Polikamız

Çukurova Yazılım olarak, Kişiler ve kurumlar arası güvenin temelini oluşturan dürüstlük ilkesine dayanarak;

Referanslarımız

En son yaptığımız 4 işimizin aşağıda gösterilmiştir ayrıntılı incele referans için ayrıntılı bilgi alabilirsiniz


Çukurova Yazılım ve Patent ® Çukurova Yazılım Ekibi © 2010 - 2016
cukurova logo