Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım Hizmetlerimiz 

Çukurova Patent ve Danışmanlık Hizmetleri adıyla hizmet veren  firmamız 2006 yılında kurulmuştur.2009 yılında Web tasarım ve bilişim hizmetini kendi  bünyemizde vermeye başladık.Çukurova Tasarım olarak Hatay başta olmak üzere birçok şehirde, kurumsal şirketler için web sitesileri  tasarlamaktayız.Profesyonel Yazılım ekibi ve Bilgisayar Mühendislerinden oluşan ekimizle, iyi bir web sitenin neye sahip olması gerektiğinin bilincindeyiz. Paket hizmetlerimiz olduğu gibi size özel sitelerinde tasarım ve kodlanmasını gerçekleştirmekteyiz.

Çukurova Web Tasarım ve Bilişim Hizmetleri olarak, size özel web sayfanızın tasarımına geçmeden önce sizi dinleyen ve tüm isteklerinize cevap verecek, web sitenizin tasarımlarını gerçekleştirecek yetenekli ve tecrübeli personellerimiz bulunmaktadır. Özellikle web tasarım hakkında deneyimli grafiker ve  tasarım ekibimiz ile hayallerinizde bulunan tasarımın çizilmesini sağlamaktayız. Çizimin onaylanmasından sonra uzman web yazılım ekibimiz güvenli, seo uyumlu ve size özgün sitenin kodlamasına geçmektedir. Şirketimiz için “müşteri memnuniyeti önemlidir” ve bu yüzden size hazırladığımız tasarım için “İşte bu benim aklımdaki site” demeniz önemlidir.

Çukurova Web Tasarım ve Bilişim Hizmetleri olarak web sitenizin tamamını yönetebileceğiniz bir yönetim paneli sunmaktayız. Bu sunulan yönetim paneli ile siteniz içinde bulunan tüm alanlara müdahale edebilir, ekleme, çıkarma ve düzenleme işlemi yapabilirisiniz. Size özel olarak kodlanmış sayfa üstünde ürün satışları, fiyat listemiz gibi alanlar bulundurmanız halinde bu tür alanların var olan programlarlarınız ile entegrasyonunu profesyonel ekibimiz gerçekleştirebilmektedir. Örnek olarak kullanılan muhasebe programı, CRM, ERP gibi sistemleriniz ile yaptırmış olduğunuz web site arasında entegrasyon yapabiliriz. Bu şekilde otomatik olarak güncellemeler sistemler arası haberleşerek gerçekleştirilebilmektedir.

Bizim size yaptığımız web sayfası tamamen responsive olarak kodlanmaktadır. Mobil uyumlu web site için ekstra bir ücret alınmamaktadır. Bu özellik sayesinde web sayfasın Bilgisayar, Tablet ve telefon olarak 3 farklı cihazda farklı görüntülenecek ve müşerilerinizin rahatça kullanması sağlanacaktır. Responsive web tasarınız ile her geçen gün kullanımı artan mobil kullanıcılar içinde en uygun şekilde gösterim sağlayabilirsiniz. E-ticaret sitelerinizde müşterinin ister tablet isterse cep telefonu üzerinden rahatlıkla alışveriş imkanı sağlamaktayız.

Web sitesi içeriğinizin yönetimi için profesyonel hizmet almak isteyen müşterilerimiz için ise web sitesi editörlük hizmeti sağlamaktayız. Web sitesi için içerik oluşturmak, web sitesi için banner hazırlanması gibi hizmetler için müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz. Editörlük hizmetimiz ile hazırlanmış olan web sitenizin güncel ve doğru içeriğe sahip kalabilmesi sağlanmaktadır.


Hatay başta olmak üzere birçok şehirde bizle çalışan memnun firmalarımızın listesine referanslarımız alanından erişebilirsiniz. Memnun müşterilerimiz için yapmış olduğumuz web site tasarımları, mail hizmetleri, barındırma hizmetlerini ayrıntılı olarak görebilirsiniz. Bazı müşterilerimiz ve bayilerimiz ile yapmış olduğumuz gizlilik anlaşması nedeni ile tüm referanslarımızın listesini web sitemiz üzerinden yayınlayamamaktayız.

Web sitesi fiyatlarımız hakkında sabit bir fiyatlandırma tabi ki yapmak yanlıştır fakat firmalarımızın genel şablonlarını karşılayacak sistemlerimizi paketlenirdik ve müşterilerimiz bu şekilde sunduk. Tabi ki standart paketlerimiz dışında müşterilerimizin isteklerine göre özel web siteleri gerçekleştirebilmekteyiz.

Web Tasarım Hizmetlerimiz yanı sıra birçok dalda hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizi yanda bulunan menü üstünde görebileceğiniz gibi, orda yazmadığımız fakat bünyemizde yaptığımız işler bulunmaktadır. Bunlar, server yönetimleri, mail serverları, domain ve host barındırma ve yönetme, CRM, ERP, SEO çalışmaları v.b. web hizmetleri de şirketimizin hizmetleri arasında yer almaktadır.

 

Referanslarımız

En son yaptığımız 4 işimizin aşağıda gösterilmiştir ayrıntılı incele referans için ayrıntılı bilgi alabilirsiniz


Çukurova Yazılım ve Patent ® Çukurova Yazılım Ekibi © 2010 - 2016
cukurova logo