Referans Listesi
# Ürün Kodu Firma Adı Kategori Websitesi Linki
1 W - 28 Zeki Ambalaj Kurumsal Web Sitesi http://www.zekiambalaj.com.tr/
2 W - 30 Dablan Asansör Kurumsal Web Sitesi http://dablanasansor.com/
3 W - 31 Özer Kazan Kurumsal Web Sitesi http://ozerkazan.com
4 W - 33 Öztelçit Kurumsal Web Sitesi http://oztelcit.com.tr
5 W - 34 Gödesan Metal Kurumsal Web Sitesi http://godesanmetal.com/
6 W - 35 Can Ekmek Fabrikası Kurumsal Web Sitesi http://canekmek.com/
7 W - 36 Lavaş Kent Kurumsal Web Sitesi http://lavaskent.com.tr
8 W - 37 Seçil Klasik Mobilya Kurumsal Web Sitesi http://secilklasikmobilya.com/
9 W - 38 Mirsüt Kurumsal Web Sitesi http://mirsut.com.tr/
10 W - 39 Nurkök Kömür Kurumsal Web Sitesi http://nurkokpreskomur.com
11 W - 40 Olta Balikevi Kurumsal Web Sitesi http://oltabalikevi.com.tr/
12 W - 41 Ustaş inşaat Kurumsal Web Sitesi http://ustasinsaat.com.tr
13 W - 44 Enes Trans Kurumsal Web Sitesi http://enestrans.com.tr/
14 W - 46 Hatay Rehberi Kurumsal Web Sitesi http://hatayrehberi.com.tr
15 W - 47 Engin Branda Kurumsal Web Sitesi http://enginbranda.com/
16 W - 49 Alpdemir İnşaat Kurumsal Web Sitesi http://alpdemirinsaat.com/
17 W - 51 Atsay İnşaat Kurumsal Web Sitesi http://atsayinsaat.com/
18 W - 52 Bora Lojistik ve Taşımacılık Kurumsal Web Sitesi http://boralojistik.com.tr/
19 W - 53 Almura Mobilya Bizi Tercih Etti Kurumsal Web Sitesi http://almuramobilya.com/
20 W - 55 Merikşa Tarım Kurumsal Web Sitesi http://meriksa.com.tr
21 W - 57 Nilay Gelinlik Kurumsal Web Sitesi http://nilaygelinlik.com/
22 W - 60 Saya Su Arıtma Kurumsal Web Sitesi http://sayasuaritma.com.tr
23 W - 63 Serinyol Emlak Kurumsal Web Sitesi http://serinyolemlak.com.tr
24 W - 64 Mavi Forex Kurumsal Web Sitesi http://maviforex.com.tr
25 W - 65 Saka Mutfak Kurumsal Web Sitesi http://sakamutfak.com
26 W - 66 Odak Ambalaj Kurumsal Web Sitesi http://odakambalaj.com
27 W - 67 Halep Taş Dünyası Kurumsal Web Sitesi http://haleptasdunyasi.com
28 W - 69 Tuba İnşaat Kurumsal Web Sitesi http://tubainsaat.com.tr
29 W - 70 Sehriyelcioğlu Kurumsal Web Sitesi http://sehriyelcioglu.com
30 W - 71 Fayyem Kurumsal Web Sitesi http://fayyem.com.tr
31 W - 75 PANSA Kurumsal Web Sitesi http://www.pansa.com.tr/
32 W - 76 Alfahd Kurumsal Web Sitesi http://www.alfahd.com.tr/
33 W - 77 Bilimiş Kurumsal Web Sitesi http://www.bilimis.com/
34 W - 79 Medica Home Kurumsal Web Sitesi http://www.medicahome.com.tr/
35 W - 81 Sahil OSGB Kurumsal Web Sitesi http://www.sahilosgb.com/
36 W - 82 Alef Group Kurumsal Web Sitesi http://www.alefgroup.com.tr/
37 W - 86 Yetim Dünyası Kurumsal Web Sitesi http://www.yetimdunyasi.com/
38 W - 89 ALB CONTENT Kurumsal Web Sitesi http://www.albconcept.com/
39 W - 95 Hatay İnsan Kaynaklari Kurumsal Web Sitesi http://www.hatayinsankaynaklari.com/
40 W - 98 Öz Kahil Kurumsal Web Sitesi http://www.ozkahil.com/
41 W - 99 MBY İNŞAAT Kurumsal Web Sitesi http://www.mbyinsaat.com/
42 W - 100 Storm Güvenlik Kurumsal Web Sitesi http://www.stormguvenlik.com/
43 W - 102 Siyam Su Arıtma Kurumsal Web Sitesi http://www.siyamsuaritma.com/
44 W - 103 VIES ASANSOR Kurumsal Web Sitesi http://www.viesasansor.com.tr/
45 W - 104 Cemil Dalyan Kurumsal Web Sitesi http://www.cemildalyan.com/
46 W - 105 Lider İş Güvenliği Kurumsal Web Sitesi http://www.liderisguvenligi.net/
47 W - 107 IMKO Aroma Kurumsal Web Sitesi http://www.imkoaroma.com/
48 W - 115 AKGÜVEN RENT A CAR Kurumsal Web Sitesi http://www.akguvenrentacar.com/
49 W - 120 RİFA DANIŞMANLIK Kurumsal Web Sitesi http://www.rifadanismanlik.com/
50 W - 130 Sarı Mikrofon Kurumsal Web Sitesi http://www.sarimikrofon.com.tr
51 W - 25 MemlekettenAl E-Ticaret Sistemleri http://www.memlekettenal.com/
52 W - 54 Home Couture E-Ticaret Sistemleri http://homecouture.com.tr/
53 W - 56 My Office E-Ticaret Sistemleri http://myofficeart.net
54 W - 58 NShop E-Ticaret Sistemleri https://nshop.com.tr
55 W - 59 Salamuracı E-Ticaret Sistemleri http://salamuraci.com/
56 W - 61 Sehpajim E-Ticaret Sistemleri http://sehpajim.com.tr
57 W - 62 SEOSUZ Seri İlan Sistemi E-Ticaret Sistemleri https://seosuz.com/
58 W - 74 Elite Oto Kiralama E-Ticaret Sistemleri http://www.eliteotokiralama.net/
59 W - 85 Hatay Sultan Sofrası E-Ticaret Sistemleri https://www.hataysultansofrasi.com.tr/
60 W - 108 Hatay Çarşim E-Ticaret Sistemleri https://www.hataycarsim.com/
61 W - 68 Anne Eli Kreş Otomasyon Yazılımları http://anneelikres.com
62 W - 72 Fayyem Android Uygulama https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cukurovapatent.fayyem
63 W - 73 By Oxford Kartvizit Site http://www.byoxford.com/
64 W - 80 Blue White Köfte Kartvizit Site http://www.bluewhitekofte.com/
65 W - 84 Yusuf Dayı Kahvaltı Kartvizit Site http://www.yusufdayikahvalti.com/
66 W - 87 Mazman Oto Cam Kartvizit Site http://www.mazmanotocam.com/
67 W - 88 Karaağac Spor Kartvizit Site http://www.karaagacspor.org/
68 W - 91 Mekselina Kartvizit Site http://mekselina.com.tr/
69 W - 92 Koma Çav Bella Kartvizit Site http://komacavbella.com/
70 W - 93 Vahapoğlu Çiğköfte Kartvizit Site http://www.vahapoglucigkofte.com
71 W - 94 ECE MARİN Kartvizit Site http://www.ecemarin.com/
72 W - 96 Adana Köylüm Döner Kartvizit Site http://adanakoylumdoner.com.tr/
73 W - 97 Yeşildere Asansör Kartvizit Site http://www.yesildereasansor.com/
74 W - 101 Awael Iletisim Kartvizit Site http://www.awaeliletisim.com.tr/
75 W - 109 Homwich Sandwiche Kartvizit Site http://homwich.com.tr/
76 W - 110 Bandana Dunyasi Kartvizit Site http://www.bandanadunyasi.com/
77 W - 111 Toprak Kardesler Otomotiv Kartvizit Site http://www.toprakkardesler.com.tr/
78 W - 112 Şehri Selam Kartvizit Site http://www.sehriselam.com/
79 W - 113 NBG DÖNER Kartvizit Site http://nbgdoner.com/
80 W - 114 MEZEM ANTAKYA Kartvizit Site http://mezemantakya.com.tr/
81 W - 116 ARAL MAK. SAN. Kartvizit Site http://aralmaksan.com/
82 W - 117 CİHANGİR KEBAP Kartvizit Site http://cihangirkebap.com.tr/
83 W - 118 NİSA SEHPA Kartvizit Site http://nisasehpa.com/
84 W - 119 ANADOLU KİLER Kartvizit Site http://anadolukiler.com.tr/
85 W - 121 SERÇE TRANS Kartvizit Site http://www.sercehantrans.com/
86 W - 122 KUAFÖR CUMA KARAAHMETLİ Kartvizit Site http://cumakaraahmetli.com/
87 W - 123 HARBİYE BİZİM KEBAP Kartvizit Site http://www.harbiyebizimkebap.com/
88 W - 124 MESUDE GELİNLİK Kartvizit Site http://www.alyawedding.com/
89 W - 125 Cem Güneş Kuaför Kartvizit Site http://cemgunes.com.tr/
90 W - 126 Gizem Oto Kiralama Kartvizit Site http://gizemoto.com.tr/
91 W - 127 Güler Bitter Çikolata Kartvizit Site http://gulerbittercikolata.com/
92 W - 128 Keyfi Asya Kebap Kartvizit Site http://www.keyfiasya.com.tr/
93 W - 129 MF Süt Ürünleri Kartvizit Site http://mfsuturunleri.com/
94 W - 131 Şırdancı EMİN Kartvizit Site http://www.sirdanciemin.com/
Referanslarımız

En son yaptığımız 4 işimizin aşağıda gösterilmiştir ayrıntılı incele referans için ayrıntılı bilgi alabilirsiniz


Çukurova Yazılım ve Patent ® Çukurova Yazılım Ekibi © 2010 - 2016
cukurova logo