Anasayfa

Bir Araba Evi ROSE MOTORS
Geniş Araç Filosu

Rose Motors, Ümit Gül İnşaat Şirketler Grubu bünyesinde bulunan bir markadır. 2004 yılından bu yana araç sektöründe bulunan Ümit Gül İnşaat Şirketler Grubu tarafından 2020 yılı başında kurulmuştur. Rose Motors, sıfır ve ikinci el arabaların alım satımları üzerine 2004 yılından bu yana uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Uzmanlarımız ikinci el alım satım yetki belgesine sahiptirler.

Otomotiv Hizmet sekötüründe yer alan firmamız markalaşma ve kurumsal kimlik çalışmalarını Çukurova Marka Patent Kalite Yönetim ve Danışmanlık firması ile tamamlamıştır.

Oto galerimizde farklı sınıf ve markalardan oluşan geniş bir araç filomuz bulunmaktadır. Sıfır ve ikinci elden oluşan araçlarımız sayesinde her bütçeye en temiz araçları sunmaktayız. Ülkemizin dört bir yanına hizmet veren galerimiz, Adana’nın Sarıçam ilçesinde bulunmaktadır

Vizyonumuz


Rose Motors olarak müşteri memnuniyetini merkeze almış bir yapıya sahibiz. Tüm iş organizasyonumuz bu değer üzerine kuruludur. İkinci el araçta az kullanılmış ve hasarının minimum olması bizim için temel koşuldur. Tüm alım satımlarda ise ekspertiz raporu zorunlu olarak yaptırılmaktadır. Ayrıca müşterimizin istediği pasta polish, detaylı temizlik, akü değişimi gibi bakımları ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Satış sonrası müşterilerimizle periyodik olarak iletişime geçerek gerekli desteği satış sonrası da sunuyoruz. Rose Motors, ticari erdemler üzerine kurulu bir yapıya sahiptir.

Misyonumuz


Rose Motors olarak Türkiye’nin her noktasında aldığı araçtan memnuniyet duyan büyük bir aileye sahip olmak istiyoruz. Ekibimizi ve filomuzu genişleterek daha geniş bir kitleye ulaşma hedefimiz doğrultunda her gün gayretle çalışıyoruz. Araç alım satım piyasasındaki kronik sorunları biliyor ve bunların oratadan kaldırılması için yeni bir değerler bütününü tüm Türkiye’ye yaymak istiyoruz.

Bir Araba Evi ROSE MOTORS

Yalnızca Bir Telefon Mesafesi

Araç Kiralama - ALım / Satım ve daha fazlası için arayın

Adres